Zamieszkaj w słonecznej Hiszpanii

Tropikalne słońce, piękne morze, wspaniałe plaże, znakomita kuchnia śródziemnomorska - to przykładowe uroki hiszpańskiego życia. Też chcesz mieć własny kawałek Hiszpanii? Jeśli tak, biuro nieruchomości tripinvest pomoże ci odnaleźć wymarzony apartament, dom lub willę w rozsądnej cenie, oczywiście z widokiem na morze. W niepewnych czasach to może być świetna inwestycja - tak samo, jak akcje na każdą kieszeń, które tripinvest planuje wyemitować.

Zamieszkaj w słonecznej HiszpaniiPolskie biuro nieruchomości działa w Hiszpanii, obsługując klientów zainteresowanych regionami od Costa Blanca, aż po Costa del Sol. W najbliższych miesiącach wspólnie z Vela Poland S.A., firma wyemituje też swoje akcje. Więcej informacji na temat, w tym zapisując się na newsletter, można na stronie akcjetripinvest.pl

Chroń swoje pieniądze

Inwestycja w nieruchomości w Hiszpanii w trudnych gospodarczo czasach, może okazać się doskonałą i pewną lokatą kapitału. - Chroni przed spadkiem wartości złotówki, a także przed wzrostem cen, który ostatnio dotyczy wielu dziedzin naszego życia - tłumaczy Agnieszka Baran, specjalista ds. nieruchomości tripinvest.

Dzięki bardzo bogatej ofercie tripinvest w Hiszpanii, inwestorzy mogą wybierać spośród atrakcyjnych mieszkań z rynku wtórnego lub pierwotnego. Dostępne są tam zarówno w pełni umeblowane mieszkania, jak i lokale w stanie surowym. Doradcy tripinvest przeprowadzą całą inwestycję kompleksowo - od wyboru mieszkania, przez kwestie formalnoprawne, aż po ewentualny kredyt hipoteczny czy zarządzanie nieruchomością przeznaczoną na wynajem turystyczny.

W ofercie firmy są różnego typu nieruchomości - domy, wille, czy luksusowe apartamenty, te dla najbardziej wymagających warte nawet miliony złotych. Największą popularnością klientów cieszą się nieruchomości w granicach 100-125 tys. euro.

Apartament w Hiszpanii - masz i zarabiasz

- Taka inwestycja chroni nasz kapitał. Na hiszpańskim apartamencie możemy zarobić, nawet jeśli nie będziemy tej nieruchomości wynajmować, a po prostu będziemy ją mieć. Nasze środki i ich wartość mogą być tam bezpieczniejsze niż na koncie w banku z zerowym oprocentowaniem i w obecnej sytuacji gospodarczej, gdy niczego nie da się przewidzieć, a wartość pieniądza może spaść z dnia na dzień - dodaje ekspertka polskiego biura hiszpańskich nieruchomości tripinvest.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0